Kosmetyki dla dzieci

Dom
/
Produkty
/
Kosmetyki
Beggs baby

Dla czystej skóry i komfortu

Troskliwa i delikatna pielęgnacja skóry dziecka to codzienny rodzinny rytuał. Kąpiel, przewijanie lub przebywanie na świeżym powietrzu wysusza i podrażnia delikatną i wrażliwą skórę dziecka. Ponieważ jest ona pięciokrotnie cieńsza i bardziej wrażliwa niż skóra dorosłych, wymaga szczególnej uwagi i opieki.
Gama kosmetyków pielęgnacyjnych Beggs dla najmłodszych została tak opracowana, aby delikatnie oczyszczać, nawilżać, odżywiać i chronić skórę.
Uśmiechnięte produkty do ciała i włosów zostały zaprojektowane we współpracy z naszymi rodzicami. Znajdziesz w nich naturalne składniki, jakość, delikatność i szacunek dla natury. Uważne esencje, które zapewniają skórze dziecka komfort, jakiego potrzebuje.

Troskliwa pielęgnacja skóry niczym najdelikatniejszy dotyk

Odpowiednie dla dziecka już od urodzenia

Odpowiednie dla dziecka już od urodzenia

Testowane dermatologicznie

Testowane dermatologicznie

Delikatne składniki

Delikatne składniki

Łagodne dla wrażliwej skóry dziecka

Łagodne dla wrażliwej skóry dziecka

Do codziennej ochrony

Do codziennej ochrony

Wskazówka od naszych szczęśliwych mindfulness rodziców:
Kąpiel to jeden z najpiękniejszych rodzinnych rytuałów. Aby cieszyć się nim z nowym członkiem rodziny, przygotuj wszystko, czego przed kąpielą potrzebujesz. W ten sposób będziesz mogła w pełni skoncentrować się na każdej chwili spędzonej z dzieckiem i cieszyć się przyjemnym dotykiem ciepłej wody na skórze.