Produkty Beggs zostały stworzone przez rodziców,którzy celowo reagowali na zachowanie i potrzeby swoich dzieci.

Jak zaczynaliśmy

Nasza historia

Jesteśmy Beggs. Twórcy oraz zadowoleni rodzice, którzy dorastają wraz ze swoimi dziećmi. Rodzicielstwa nie traktujemy jako obowiązku. Dla nas dzieci są najlepszymi nauczycielami. Pokazują nam, jak ważne jest w życiu zwolnić, być spostrzegawczym i cieszyć się każdym dniem.
To właśnie spostrzegawczość połączyła nas z innymi świadomymi rodzicami. Nasza długotrwała współpraca i otwartość w komunikacji zakończyły się życzeniem ze strony rodziców: stworzyć innowacyjną, wysokiej jakości linię smacznych produktów, które rozumieją dzieci.
Jesteśmy dumni, że inicjatorami i twórcami Beggs są mindfulness rodzice. Aktywni, spostrzegawczy i prawdziwie kochający ludzie, którzy żyją dla swoich dzieci tu i teraz.

Nasza kultura

Dlaczego istniejemy

Beggs funkcjonuje jak żywy organizm. Stale ewoluuje i rozwija się razem z dziećmi i rodzicami. Ma własne cele i ambicje, które wynikają z ich osobowości.

Uczciwość, pozytywne myślenie, przejrzystość i orientacja na rodzinę nauczyły nas, że wszystko ma swoje naturalne tempo. Dlatego żyjemy z chwili na chwilę. Wymyślamy i tworzymy swobodnie. Z szacunkiem dla rodziców i dzieci. Zgodnie z ich prawdziwymi potrzebami.

Nie należymy do twórców, którzy tworzą szablonowe rozwiązania, ponieważ są one w modzie. Nie jesteśmy sztywniakami, bo wiemy, że życie to ruch. Nie jesteśmy bezosobowi, ponieważ mamy emocje i wszystko, co robimy, opiera się na świadomości.

Istota i charakter marki Beggs opiera się na zasadach mindful parenting, czyli uważnego rodzicielstwa. Podstawowym składnikiem, który wnosimy do każdej formuły, jest energia mindfulness rodziców.

Najwyższa jakość, funkcjonalność i trwałość oferowanych przez nas produktów wspiera aktywności rodziców, jednocześnie pozwalając im zwolnić tempo w ciągu dnia i w pełni doświadczyć chwili obecności ze swoim dzieckiem.

Świadomość przynosi wiele innych korzyści. Jest również podstawą koncepcji edukacyjnej Montessori.

DNA

Przyjazny styl komunikacji

Beggs wierzy w harmonię relacji. Wzajemna synergia przynosi dobrze funkcjonującą komunikację, wzajemny szacunek i wysokiej jakości doświadczenia.

Naturalność

Charakter Beggs odzwierciedla rzeczywiste potrzeby i pragnienia. Szanuje autentyczność i różnorodność pod każdym względem.

Zrozumiałość

Beggs komunikuje się w jasny i funkcjonalny sposób. Stara się oszczędzać czas swoich klientów i pomagać im w wyborze i zakupie produktów.

Podejście polegające na zrozumieniu

Beggs należy do świadomych marek. Zwraca uwagę na każdego klienta, jego myśli, emocje
i potrzeby.

Być tu i teraz

Beggs wierzy w moc wyhamowania tempa życia. Życie w chwili obecnej przynosi większy spokój, energię, zrozumienie i  entuzjazm.
Wartości, w które wierzymy

Szczęśliwe dzieciństwo się zaczyna
od szczęśliwego rodzicielstwa

Radość

Nasza radość jest zawsze szczera. Nadaje sens naszej pracy i naszemu życiu. Stanowi sekretny składnik każdego produktu Beggs, ponieważ wiemy, że radość przynosi szczęście i witalność. To nasza główna wartość. Dlatego jest widoczną częścią naszej tożsamości.

Naturalność

Wspieramy zrównoważony styl życia rodzin na całym świecie. Harmonia wnosi do życia komfort fizyczny i psychiczny, zadowolenie i pewność siebie. Produkty Beggs promują dobre nawyki żywieniowe już od wczesnego dzieciństwa.

Czystość

Etyczne zachowanie i przejrzystość są dla nas niezwykle ważne. Odnoszą się one nie tylko do jakości i składu produktów, ale także do ogólnej komunikacji i działania marki Beggs.

Wiarygodność

Robimy to, w co wierzymy i jak najlepiej jak potrafimy. Nasze działania są zgodne z naszymi słowami. Jesteśmy jedną z marek, które znają swój prawdziwy potencjał. Nigdy nie obiecujemy tego, czego nie możemy spełnić.

Zrównoważony rozwój

Szanujemy naturę i staramy się zachowywać odpowiedzialnie pod każdym względem. Zrównoważone zarządzanie domem jest również częścią mindful parenting.

Autentyczność

To, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy, znajduje odzwierciedlenie we wszystkim, co robimy. Szczycimy się szczerością, która jest autentyczna, odważna i prawdziwa.

Przyjaźń

Relacje zbudowane na przyjaźni mają ogromną moc. Otwartość, wzajemne zaufanie, szacunek i zrozumienie sprzyjają harmonijnym relacjom z komunikacją i zwiększają poczucie komfortu.

Zabawność

Begg ma figlarną naturę. Wierzy, że w każdym z nas jest wewnętrzne dziecko, któremu powinniśmy dać wolność. Zabawa jest podstawową esencją kreatywności, z której wyłaniają się najbardziej niesamowite pomysły.