Marka Beggs dla szczęśliwych dzieci i zadowolonych rodziców

Czy słyszałaś kiedyś zdanie „szczęśliwa mama = szczęśliwa cała rodzina“? Rodzicielstwo przynosi wiele nieprzewidywalnych sytuacji, osobistych wyzwań, ale także pięknych chwil, które zapamiętasz na całe życie. Te wspomnienia chwil spędzonych z dzieckiem nigdy nie zostaną Ci odebrane. Postaraj się być uważnym rodzicem i w pełni ciesz się tymi chwilami. Nie wiesz jak to zrobić? Oto kilka wskazówek i porad, jak zacząć i wytrwać.

Jak stać się uważnym rodzicem?

Bądź obecny tu i teraz. Kiedy słuchasz swojego dziecka, poświęć mu swoją uwagę. Bądź świadomy swoich emocji i wyłapuj je, zanim wymkną się spod kontroli. Oddychaj. Zaakceptuj to, co się dzieje. Wybierz wartości, które są naprawdę ważne dla Twojej rodziny i wprowadź je do swojego codziennego życia.

Spróbuj rodzinnych rytuałów

Dobre samopoczucie emocjonalne jest jedną z najważniejszych oznak szczęśliwej rodziny. Rodzinne rytuały mogą zbliżyć do siebie członków rodziny, stworzyć poczucie przynależności i zbudować silne więzi. Pomagają dziecku czuć się kochanym i ważnym. Rytuał ≠ (nie równa się) rutynie. Regularność działań wnosi poczucie stabilności i bezpieczeństwa do codziennego życia dziecka. Są to takie “kotwice”, na których może polegać. Ciesz się tymi zajęciami wraz z dziećmi.

Rytuałem może zostać kojąca wieczorna kąpiel z udziałem innych członków rodziny, po której następuje karmienie. Uśmiechnięte mleka Beggs, dzięki kremowej konsystencji, przynoszą zadowolenie rodzinom oraz pieszczą język i brzuszek każdego małego niejadka. I tu możesz zatrzymać się na chwilę. Bądź ze swoim dzieckiem. Poczuj je. Obserwuj. Po prostu bądź przy nim. To wspaniała okazja do ponownego nawiązania kontaktu po długim dniu. Możesz też poczytać mu bajkę na dobranoc.

Nasi Beggs rodzice

Poznaj naszych szczęśliwych mindfulness rodziców. W spokoju poznaj ich historie. Zbierz najlepsze inspiracje i dostosuj je do swoich potrzeb.
WIĘCEJ

Rytuał przeciwko stresowi

Nie tylko wieczorem, ale także w ciągu dnia możesz znaleźć małe ” chwile więzi “, które będą miały pozytywny wpływ na psychikę Twoją i Twojego dziecka. Co powiesz na wymyślenie własnego, oryginalnego powitania? Niezależnie od tego, czy jest to coś zabawnego i szalonego, czy po prostu sekretny uścisk dłoni, Twoje dziecko będzie zachwycone, że łączy Was coś wyjątkowego, co jest tylko między Wami.

Innym sprawdzonym środkiem odstresowującym jest przytulanie, które ma również silną zdolność tworzenia więzi. Każdy członek rodziny powinien otrzymać co najmniej 8 uścisków trwających osiem sekund dziennie. Nie brzmi to źle, prawda? W rzeczywistości nawet sami rodzice powinni mieć swoje osobiste rytuały, które pomogą im “przetrwać” dzień. Niektórzy zaczynają go od filiżanki zielonej herbaty, inni od naturalnych suplementów diety. Lub po prostu rozpoczynają dzień od pięciominutowego przytulania się w łóżku z dziećmi.

Ať už do vaší domácnosti zavedete jakékoliv společné rituály, pamatujte, že být všímavým rodičem znamená, že vědomě zaměříte pozornost na to, co se právě děje a nenecháte se ovládat emocemi. A především nezapomeňte, že šťastné dětství začíná spokojeným rodičovstvím.

1Bifidobacterium animalis subsp. lactis; 1,5×10^7 cfu/g.
2Zawiera witaminy C i D, które przyczyniają się do prawidłowego działania układu odpornościowego. Zgodnie z prawem wszystkie mleka następne zawierają DHA oraz witaminy C i D.

Nasze produkty

Beggs 1 počáteční mléko (800 g)

Beggs 1 mleko początkowe

Więcej
Beggs 3 pokračovací mléko

Beggs 2 mleko następne

Więcej
Beggs 3 batolecí mléko

Beggs 3 napój dla juniora

Więcej
Beggs 4 batolecí mléko

Beggs 4 napój dla juniora

Więcej
BEGGS_Kids_Vitamin_D3

Beggs Kids Vitamin D3 400 IU BIO Olive Oil (30 ml)

Więcej
BEGGS_Iron_bisglycinate_20_mg_rosehip_extract_200ml

Beggs Iron bisglycinate 20 mg, rosehip extract (100 kapsułek)

Więcej
BEGGS_Methylfolate_myo-inositol_COMPLEX_100ml

Beggs Methylfolate + myo-inositol COMPLEX (30 kapsułek)

Więcej

Beggs Fertility + Pregnancy COMPLEX (60 kapsułek)

Więcej
BEGGS_Magnesium_bisglycinate_P5P_COMPLEX_100ml

Beggs Magnesium bisglycinate 380 mg + P5P COMPLEX 1,4 mg (60 kapsułek)

Więcej
BEGGS_Omega-3_EPA_DHA_200ml

Beggs Omega-3, EPA+DHA (90 kapsułek)

Więcej
BEGGS_Hair_&_Skin_Balanced_Complex_200ml

Beggs Balanced hair&skin COMPLEX (90 kapsułek)

Więcej